Informace pro využívání Android aplikace pro GSM EXEO

Prosím čtěte pozorně tuto stránku

Vážení Uživatelé, děkujeme za vaši důvěru v GSM Exeo. Následující informace jsou pro vás důležité vzhledem ke změně podmínek pro vydávání aplikace na GooglePlay.

GooglePlay přešel v březnu 2019 ke změně podmínek pro možnost využívání zasílání / přijímání SMS v aplikacích. Pro splnění nových podmínek jsme byli nuceni přepracovat řadu funkcionalit v aplikaci, aby bylo možně ji distribuovat přes GooglePlay.

Dle datumu výroby vašeho Exeo zvolte jedno z následujících "řešení". Přesný datum výroby vašeho Exeo naleznete viz FAQ.


 1. Řešení 1 - Mám úplně nové Exeo

  Vás se žádná změna netýká, vám bude bez problémů fungovat jak aplikace Exeo 2019, tak Exeo 2018. Před instalací zde nabízené aplikace Exeo2018 je nutné odinstalovat aplikace Exeo..18 z vašeho telefonu a povolit "instalace aplikací z cizích zdrojů". Pro aplikaci Exeo2019 budete jen potřebovat PIN z Exeo konfigurátoru jež jste (vy nebo vaše montážní firma) dle návodu k instalaci právě aktivovali.

 2. Řešení 2 - Mám Exeo 2016 - 6/2018

  Následující řádky čtete pravděpodobně proto, že jste aktualizovali aplikaci Exeo 2018 se kterou jste byli plně spokojeni. I vaše Exeo bude fungovat jak s aplikací Exeo 2018 tak Exeo 2019, ale čtěte prosím pozorně následující řádky.

  Kde najdete přesný datum výroby svého Exeo? Pro aplikaci Exeo 2018 není v zásadě podstatný, pro aplikaci Exeo 2019 viz níže.

  Proč využívat aplikaci Exeo 2019?

  • Aplikace splňuje veškeré bezpečnostní podmínky a požadavky GooglePlay
  • Aplikace je schválena pro distribuci v GooglePlay, jednoduchá instalace
  • Data získává přes síť internet pro bezpečnější komunikaci
  • Využívá vyšší bezpečnost za pomoci PINu z Exeo konfigurátoru
  • Podpora nových verzí aplikace Exeo 2019

  Pro využívání aplikace Exeo 2019 na vašem zařízení je nutná aktivní služba "Mic-Cloud", jež jsme pro vás připravili. U nových zařízení je služba samozřejmě aktivní, pro starší zařízení službu objednáte za jednorázový poplatek 349 CZK, držitelé platného voucheru technické podpory to mají zdarma.

  Jelikož řešení aplikace Exeo 2019 vyžaduje vzhledem ke změnám podmínek společnosti Google doplňkovou službu, jen jen na vás, zda budete nadále používat aplikaci Exeo 2018 garantovanou v době zakoupení zařízení (bez doplňkové služby) nebo vylepšené řešení aplikaci Exeo 2019 s doplňkovou službou. Upozorňujeme, že naše společnost jen reaguje na změnu podmínek Google Play a volba je pouze na vás. Služba Mic-Cloud vnikla na základě splnění nových podmínek Google Play. V době zakoupení vašeho Exeo služba Mic-Cloud nebyla v ceně zařízení.

  Přesný datum výroby vašeho Exeo naleznete v Exeo konfigurátoru v záložce základní nastavení, tam rovněž naleznete EXEO PIN.

  Vstup na konfigurátor naleznete v pravém horním rohu obrazovky. Účet na Exeo konfigurátor jste vytvářeli při instalaci zařízení viz poslední strana Rychlého instalačního návodu. Pokud vám účet vytvářela instalační firma (dohodli jste se zřejmě tak), tak kontaktujte ji. Nekontaktujte prodejce, výrobce ani technickou podporu, ti přístupové údaje k vašemu účtu určitě nemají.

  Exeo2018 - stáhnout

  Před instalací zde nabízené aplikace Exeo2018 je nutné odinstalovat aplikace Exeo..18 z vašeho telefonu a povolit "instalace aplikací z cizích zdrojů"

  Aktivovat Mic-Cloud za 0,- (mám platný voucher)
  Aktivovat Mic-Cloud za 349,-
  Exeo2019 - přejít na GooglePlay

  Pro aplikaci Exeo 2019 je nutné mít aktivovanou službu "Mic-Cloud"

 3. Řešení 3 - Mám Exeo 2014 - 2015

  Pro vaše Exeo bude fungovat jen aplikace Exeo 2018.

  Exeo2018 - stáhnout

  Před instalací zde nabízené aplikace Exeo2018 je nutné odinstalovat aplikace Exeo..18 z vašeho telefonu a povolit "instalace aplikací z cizích zdrojů"
FAQ - časté dotazy

Kde zjistím přesné datum výroby mého Exeo

Přesný datum výroby vašeho Exeo naleznete v Exeo konfigurátoru v záložce základní nastavení, tam rovněž naleznete EXEO PIN.

Co je to Exeo konfigurátor a jak se na něj dostanu

Exeo konfigurátor je konfigurační nástroj pro vaše Exeo viz poslední strana Rychlého instalačního návodu.

Vstup na konfigurátor naleznete v pravém horním rohu obrazovky. Účet na Exeo konfigurátor jste vytvářeli při instalaci zařízení. Pokud vám účet vytvářela instalační firma (dohodli jste se zřejmě tak), tak kontaktujte ji. Nekontaktujte prodejce, výrobce ani technickou podporu, ti přístupové údaje k vašemu účtu určitě nemají.

Kde získám Exeo PIN

Exeo PIN vašeho Exeo naleznete v Exeo konfigurátoru v záložce základní nastavení, tam rovněž naleznete přesný datum výroby vašeho Exeo.

GSM dálkové ovládání ve variantách: