Hotline - volejte pro GSM produkty kdykoliv: +420 720 404 500

Zaslat dotaz

Zapněte si topení telefonem - pokojový termostat ovládaný mobilním telefonem

Nejdokonalejší systém pro dálkové ovládaní topení s prostorovým
termostatem na trhu! Český výrobek s maximalní technickou podporou

Ovládání topení S GSM Exeo si můžete nejen zapnout topení na chalupě, v trvale obydlených domech třeba jen změnit požadovanou teplotu, přepnout režim topení pro případ kdy se vracíte domu dříve (nachlazené děti musí domu ze školky) nebo naopak později (prodlouží se vám jednání v zahraničí), což snižuje spotřebu energií, podívat se kolik stupňů máte právě v domě, být automaticky informováni o tom, že v domě něco není v pořádku, že je tam mráz nebo že nejde proud (porucha HDO apod).

Zkrátka co vidíte na termostatu a co na něm můžete přepnout můžete jednoduše udělat i na dálku pomocí mobilního telefonu. Díky koncepci bezdrátového řešení můžete jednoduše doplnit další teploměry pro měření teploty venku a v dalších místnostech.

GSM Exeo je propracované a dotažené řešení s možností rozšiřování ovládání dalších technologií (ovládání bojleru) a zabezpečení objektu. Díky své bezdrátové koncepci zjednodušuje instalaci v hotových objektech a nabízí velmi variabilní řešení. Kotel může být ovládán buď kontaktem v termostatu, kontaktem v GSM Exeo nebo kontaktem rozšiřujícího modulu exeo RF Relay. To umožňuje instalaci termostatu tam, kde ho potřebujete a né tam, kde zrovna vedly dráty. Tím je Exeo svou koncepcí naprosto unikátní a nevyžaduje žádné sekání drátů! Navíc je tím možné řešit i slabý GSM signál v dané lokalitě. GSM Exeo máme v provedení DeskTop a v provedení DIN pro montáž do rozvaděče, což je například pro ovládání elektrických přímotopů idealním řešením. Více zde.

V nabídce je SET GSM Exeo a Exeo prostorového termostatu pro dálkové ovládání topení za zvýhodněnou cenu, který je přednastaven a instalace je na několik minut. Buď jen nahradíte Váš stávající termostat novým a GSM Exeo umístíte na libovolném místě v domě nebo kotel bude ovládán GSM Exeo a Exeo termostat pak může být přenosný. Podporuje Android a iOS aplikaci.

Nejoblíbenější set GSM Exeo s programovatelným termostatem

GSM Exeo set

Set si získal oblibu především díky jednoduché instalaci, skládá se ze dvou dílů, GSM Exeo jež je zároveň přijímačem termostatu a samotného bezdrátového termostatu. Kotel může být ovládán kontaktem v termostatu nebo kontaktem v GSM Exeo, pak může být termostat přenosný. Podporuje Android a iOS aplikaci.

Set obsahuje:

  • GSM Exeo s anténami a záložním Li-Ion akumulátorem
  • Značkový napájecí zdroj
  • Exeo RF Termostat s přehledným podsvětleným displejem
  • Montážní panel pro montáž termostatu na zeď a stojánek pro variantu přenosného termostatu
  • Instalační, uživatelský manual a baterie "AA" pro termostat
Za naší cenu získáte

Základní přednosti GSM Exeo - Zapnutí topení SMSkou

Výhody řešení bezdrátového termostatu pro dálkové ovládání topení
  • Změna nastavené teploty SMSkou
  • ALARM SMS v případě poruchy kotle, již žádné promrznutí domu
  • Časové zóny pro každý den v týdnu
  • Temperování na nastavenou teplotu
  • Jednoduchá bezdrátová instalace, termostat nepotřebuje žádné vnější napájení

Více o funkcích Exeo Termostatu zde
Více o možnostech připojení zde

GSM dálkové ovládání ve variantách: