Příslušenství

EXEO RF kontakt - Magnetický dveřní a okenní bezdrátový detektor

EXEO RF kontakt

Magnetický dveřní kontakt s malou piezosirenkou. Kontakt jen nalepíte na okenní nebo dveřní rám. Kontakt předá při otevření informaci do GSM Exeo a to zašle poplach. Dále je možné nastavit zda má kontakt spustit sirénku, případně upozornění po příchodu do objektu na to, že je systém zahlídán, tkzv. CHIME. Máme také variantu s externím vstupem pro připojení libovolného detektoru nebo jakéhokoli zařízení od kterého potřebujete zasílat informaci, rovněž je možné jen sledovat stav zařízení tedy stav vnějšího kontaktu v dotazové SMS, hlídání hladiny apod.

Exeo RF Kontakt (návod ke stažení)

Hotline - volejte pro GSM produkty kdykoliv: +420 720 404 500

Exeo RF Termostat

Exeo RF Termostat

Díky komponentům Exeo RF Termostat a GSM Exeo vzniká unikátní GSM Termostat pro dálkové ovládání topení mobilním telefonem. Vyznačuje se jednoduchou instalací, programovatelnými režimy až 8 časových zón na den a díky své bezdrátové koncepci ho můžete volně umístit tam, kam potřebujete. Jeho součástí je montážní panýlek pro montáž na zeď a stojánek pro variantu přenosného termostatu.

Exeo RF Termostat (návod ke stažení)

Exeo RF Thermosensor RH - bezdrátový teploměr s vlhkoměrem

RF ThermoSensor

Přídavný teploměr s vlhkoměrem pro měření dalších teplot. Například v zimní zahradě, skleníku, vinotéky atd. Teplotu je možné kdykoli poptat SMS nebo může být při požadované teplotě SMS automaticky odeslána. Teploměr je bezdrátový, takže ho jen umístíte na potřebné místo a tím je instalace hotová.

Exeo RF ThermoSensor RH (návod ke stažení)

EXEO RF PIR

PIR

Pomocí PIR detektoru je možné hlídat vaši domácnost a v případě narušení nežádoucí osobou budete upozorněni SMS a voláním na vámi nastavená telefonní čísla. PIR komunikuje s GSM Exeo bezdrátově, takže ho jen umístíte na požadované místo a tím je instalace hotová.

(návod ke stažení)

Exeo RF Teploměr Lite

Exeo RF Teploměr Lite

Další externí teploměr pro měření a hlídání teploty. Teploměr jen umístíte na požadované místo, s GSM Exeo komunikuje bezdrátově. Samozřejmostí je zasílání upozornění na výkyv teploty mimo nastavené hodnoty. Již žádné promrznutí domu nebo zkažené víno při výpadku klimatizace :-) Tento teploměr máme ve variantě s konektorem pro naše nové externí teplotní sondy. Měřte teplotu otopné vody v potrubí, teplotu v sauně či kdekoli jinde.

Exeo RF Teplomer Lite (návod ke stažení)

Bezdrátová Exeo klávesnice pro GSM alarm

Bezdrátová Exeo klávesnice pro GSM alarm

Bezdrátová klávesnička pro ovládání domácího alarmu Exeo. Klávesnice umožňuje pomocí číselného kódu 4-8 číslic uvézt Exeo do libovolného stavu střežení - hlídá - nehlídá - hlídá částečně. Samozřejmostí je zobrazení stavu hlídání na LED klávesnice. Komunikace je obousměrná bezdrátová, takže i když zahlídáte například mobilní aplikací nebo klíčenkou zobrazuje klávesnice vždy správný stav.

Exeo RF klavesnice (návod ke stažení)

Bezdrátová venkovní siréna Exeo RF Siréna

Bezdrátová venkovní siréna Exeo RF Siréna

Externí siréna pro GSM Exeo, bateriové napájení s životností baterií 5 let ! Takže ani pro vnější sirénu netaháte žádné dráty.

Exeo RF sirena (návod ke stažení)

EXEO RF ThermoSensor - bezdrátový teploměr

Exeo SMS teploměr IP65

Přídavný teploměr pro měření teploty například venku, v zimní zahradě, skleníku, vinotéky atd. Teplotu je možné kdykoli poptat SMS nebo může být při požadované teplotě SMS automaticky odeslána. Teploměr je bezdrátový, takže ho jen umístíte na potřebné místo a tím je instalace hotová, jeho provedení je vodotěsné.

Exeo RF Thermosensor (návod ke stažení)

EXEO RF RELAY

RF RELAY

Slouží pro rozšíření GSM Exeo o dva releové výstupy se zatížením 8 A (bojler, více přímotopů apod) a jeden vstup pro odesílání libovolných poplachových informací, k detekci poruchy kotle, poklesu tlaku v topném systému. Stav kontaktu je možné kdykoli poptat pomocí SMS. Komunikace s GSM Exeo je bezdrátová, takže ho můžete instalovat v libovolném místě v domě.

Exeo RF Relay (návod ke stažení)

EXEO RF zásuvka

kouřový hlásič

Bezdrátová zásuvka slouží pro rozšíření GSM EXEO o další výstup pro ovládání osvětlení, zavlažování, vyhřívání bazénu, sauny atd. Komunikace s GSM Exeo je bezdrátová, takže může být na libovolném místě v domě. Zásuvku jen zastrčíte před požadovaný spotřebič.

Exeo RF zásuvka (návod ke stažení)

EXEO RF Kouřový hlásič

kouřový hlásič

Kouřovým hlásičem výrazně zvýšíte hodnotu svého GSM Exeo Setu. Hlásič umožní odesláním SMS a zavoláním při výskytu kouře rapidně snížit škody na majetku a lidských životech. Hlásič komunikuje s GSM Exeo bezdrátově a proto je jeho instalace velmi jednoduchá.

Exeo RF Smoke (návod ke stažení)

EXEO RF Detektor zaplavení

detektor zaplavení

Detektor zaplavení vás bude včas informovat pomocí SMS nebo zavoláním na havárii vody u vás v domě a včasným jednáním umožní snížit škody. Modul komunikuje s GSM Exeo bezdrátově, jen ho položíte na sledované místo.

(návod ke stažení)

EXEO RF SOS klíčenka

RF SOS klíčenka

Klíčenka slouží pro ovládání střežení GSM Exeo v režimu alarm, rovněž může sloužit nemohoucím v případě nevolnosti pro přivolání pomoci jednoduchým stiskem tlačítka.

(návod ke stažení)

GSM Exeo pohlídá vaše auto, garáž, kůlnu atd - umí totiž mnohem více !

Zaslání SMS či zavolání při napadení střežené místnosti

Zaslání SMS či zavolání při požáru, při povodni či SOS při nevolnosti apod.

Díky bezdrátovým modulům umožňuje ovládat nejen spotřebiče v zásuvce, ale snadno připojíte také plynový či elektrický kotel, akumulační kamna či za pomoci bezdrátové termohlavice také radiator ústředního topení

Máte vedle domku malou kůlničku jež chcete zabezpečit?


Veškeré moduly řady EXEO komunikují bezdrátově obousměrně, takže žádná informace nebude ani při rušení signálu ztracena. Každý požadavek a povel je zpětně potvrzen. U bateriových modulů je hlídání stavu baterie samozřejmostí a v případě konce životnosti budete informováni pomocí SMS.

Všechny naše moduly jsou Atestovány pro použití v Evropské unii.

GSM dálkové ovládání ve variantách: