Proč si vybrat GSM Exeo

 1. GSM Exeo je český výrobek - 100% funkčnost & Technická podpora

  GSM Exeo je český výrobek orientovaný na 100% funkčnost a dlouhodobou spolehlivost. Poskytujeme 100% technickou podporu a při dalším vývoji si vážíme vašich připomínek.

 2. Vzájemně zabezpečená bezdrátová komunikace

  Veškerá bezdrátová komunikace je zabezpečená a se vzájemnými kontrolními přenosy, baterie v PIR detektorech pro zabezpečení jsou neustále kontrolovány a informace je přenášena do centrální jednotky. Tato vlastnost je ve své cenové třídě naprosto unikátní a žádné jiné zařízení v této cenové relaci jí nedisponuje ! (To čínské už vůbec ne!).

 3. Dálková konfigurace jednotky z počítače

  Naše GSM Exeo nastavíte pohodlně z počítače na dálku díky Exeo konfigurátoru - přejít na Exeo konfigurátor

 4. Exeo umí mnohem více než SMSkou sepnout kontakt

  Sepnout kontakt SMSkou nebo poslat SMSku při sepnutí drátového kontaktu - to jsme uměli jako první v České republice již v roce 1998, nyní se píše rok 2013... Spolehlivý svět bez drátů...

 5. Proč mám dát přednost GSM Exeo před laciným čínským zařízením ?

  Precizní vývoj zapojení a zhodnocení dlouholetých zkušeností, svědomitě odladěný software, ucelené řešení - jedině tak vznikne kvalitní výrobek a vaše spokojenost Děláme to prostě jinak než to dělají v Číně ! Zařízení na pár měsíců nevedeme. Součástky, které do kvalitního zařízení patří my prostě kvůli ceně nevyškrtáme, pak už to přeci není kvalitní zařízení.
  Prostě u práce myslíme. To je GSM Exeo.

GSM dálkové ovládání ve variantách: